Zaměstnání v AXA

 
 

Koho hledáme

Nabízíme uplatnění v jedné z nejsilnějších finančních institucí na světě. Jsme společnost v prvé řadě výkonově orientovaná s obrovským potenciálem k vlastnímu profesnímu růstu. 

Zakládáme si na tom, aby se naši zaměstnanci cítili ve svém pracovním prostředí co nejlépe. Ke spokojenosti nám pomáhají  - spolehlivost, dostupnost a vnímavost, hodnoty, které AXA ctí a řadí na přední místo. 

Hledáme uchazeče, kteří:

  • mají touhu a snahu stát se těmi nejlepšími 
  • prostřednictvím své motivace a kreativity chtějí dosahovat ještě lepších výsledků
  • jsou schopní převzít osobní zodpovědnost za všechny svěřené úkoly a cíle

Vítáme ty nejlepší uchazeče, nicméně příležitost u nás nezískají pouze zkušení odborníci, ale rádi dáváme šanci také mladým dynamickým lidem, kteří chtějí zúročit svůj talent a elán.

Nahoru
 

Lidé v AXA

Máme pozitivní přístup k lidem, kteří pro nás pracují!

Napříč celou společností se snažíme udržovat atmosféru důvěry a otevřené komunikace. Každý jednotlivec má u nás možnost profesního růstu a osobního naplnění. Podporujeme zaměstnance ve zvyšování kvalifikace, v průběžném vzdělávání nebo například umožňujeme pracovat na dálku (tzv. home-office). 

Ceníme si individuálních rozdílů, neboť obohacují naši společnost. Vytváříme pracovní prostředí se vzájemným respektem.

Nahoru
 

Kariérní rozvoj

Ve společnosti AXA si velmi dobře uvědomujeme důležitost svých lidí.  Víme, že náš úspěch přímo závisí na kvalitě lidí, které zaměstnáváme. Dbáme také na to, abychom všem svým zaměstnancům co nejvíce pomohli v osobním i profesním rozvoji.

Vzdělávací programy připravujeme tak, aby odpovídaly konkrétním i individuálním potřebám každého zaměstnance a jeho pracovní pozici. Tím pomáháme nejen dobře zvládat každodenní povinnosti, ale především každého podpořit v budoucím kariérním rozvoji a růstu. 

Nahoru
 

Volná místa

Volná místa na zaměstnanecký poměr naleznete zde.

Nahoru
Vítejte na kariérním webu AXA